Witamy w naszym sklepie internetowym

Kategorie

Dymo LW-450 DUODostępność : W magazynie


799 zł

Dymo LW-450 DUO zwraca na siebie uwagę przede wszystkim dlatego, że mamy w jej przypadku do czynienia z drukarką etykiet, która pozwala nie tylko na drukowanie kodów...

Szczegółowy opis produktu i dane techniczne

Dymo LW-450 DUO zwraca na siebie uwagę przede wszystkim dlatego, że mamy w jej przypadku do czynienia z drukarką etykiet, która pozwala nie tylko na drukowanie kodów kreskowych, ale również serii etykiet pochodzących z baz danych orz logotypów. Jest to również rozwiązanie, które może pracować nie tylko samodzielnie, ale również po jego podłączeniu do komputera PC. Charakteryzuje się bardzo zaawansowanym oprogramowaniem, dzięki któremu możliwe staje się zarówno tworzenie, jak i drukowanie etykiet spedycyjnych, etykiet na segregatory oraz etykiet na identyfikatory i to nawet wówczas, gdy znajdują się one na komputerze.

Drukarka pracuje w tempie nawet 51 etykiet na minutę, a obsługa drukowania jest możliwa nawet bezpośrednio z tekstu z programów pakietu Microsoft Office. Docenić wypada również to, że posiada wbudowaną książkę adresową, tryb szybkiego drukowania oraz możliwość korzystania z ponad stu różnych stylów i szablonów etykiet, które można dostosowywać do własnych potrzeb. Produkt jest objęty dwuletnią gwarancją.