Witamy w naszym sklepie internetowym

Kategorie

Dymo LM-PNP WirelessDostępność : W magazynie


529 zł

Największą zaletą drukarki etykiet Dymo LabelManager®™ Wireless PnP jest wyjątkowa łatwość jej użycia. Jest to urządzenie pozwalające na pracę przy użyciu sieci...

Szczegółowy opis produktu i dane techniczne

Największą zaletą drukarki etykiet Dymo LabelManager®™ Wireless PnP jest wyjątkowa łatwość jej użycia. Jest to urządzenie pozwalające na pracę przy użyciu sieci bezprzewodowej, więc nie jest się przywiązanym do komputera. Mimo to, można korzystać z wszystkich zasobów, jakie posiada komputer PC lub Mac, w tym przede wszystkim z zainstalowanych na nim czcionek i dostępnych grafik. Drukarka pozwala na stworzenie z nich odpowiedniej etykiety. LabelManager®™ Wireless PnP jest w stanie zaoferować druk w rozdzielczości 300p, co zapewnia nienaganny wygląd wszystkim grafikom, kodom kreskowym i logotypom.

Pracę z urządzeniem przyspiesza automatyczna obcinarka etykiet, a długą, nieprzerwaną pracę gwarantuje pojemny akumulator. Drukarka LabelManager®™ Wireless PnP jest w stanie współpracować z etykietami Dymo 6, 9, 12, 19 i 24 mm. Można za jej pomocą bez najmniejszych problemów stworzyć etykiety na materiały biurowe, w tym na teczki, jak również przygotować duże oznakowanie na segregatory czy sprzęt biurowy. Urządzenie współpracuje z systemami Windows Vista®, Windows® 7, Windows® 8, Windows® XP oraz Mac OS® X 10.5 lub nowszymi (tylko procesory Intel).