Witamy w naszym sklepie internetowym

Kategorie

DYMO D1 45806 black on blue.Dostępność : W magazynie


89 zł

DYMO D1 45806 black on blue to taśma która przeznaczona jest do drukarek Dymo. Odporna na wilgoć, promieniowanie UV, działanie tłuszczy, wysokich temperatur i olejów...

Szczegółowy opis produktu i dane techniczne

DYMO D1 45806 black on blue to taśma która przeznaczona jest do drukarek Dymo. Odporna na wilgoć, promieniowanie UV, działanie tłuszczy, wysokich temperatur i olejów. Jest bardzo trwała, nie zostawia śladów po odklejeniu z plastiku, szkła, metalu czy drewna. Taśma jest samoprzylepna ze specjalnym klejem, który bardzo dobrze wiąże się z podłożem, nadaje się do termodruku.

Charakteryzuje się kilkoma danymi technicznymi, które kształtują się następująco:

-szerokość to 19 mm

-długość jednego kawałka to 7 metrów

-dostępna jest w kolorze niebieskim

- wydruk z jej użyciem ma kolor czarny.

Dymo D1 45806 black on blue to taśma do druku etykiet jakie można przykleić niemal do każdego podłoża, pod warunkiem, że będą z niego usunięte wszystkie zabrudzenia. Etykiety łatwo usunąć, na powierzchni nie zostaje żaden ślad, pozostaje czysta i łatwo nakleić na jej miejsce kolejną naklejkę. Etykiety są odporne na działanie wilgoci z którą mają kontakt produkty, lekkich rozpuszczalników i tłuszczów, oraz promieni UV, które mogą niszczyć inne naklejki. Etykiety są niewrażliwe na temperatury od -80 do +90 stopni Celsjusza.