Witamy w naszym sklepie internetowym

Kategorie

DYMO LM-360DDostępność : W magazynie


409 zł

DYMO LebelManager 360D to drukarka etykiet z wbudowanym akumulatorem. Dzięki temu można korzystać z niej bez podłączania do prądu i konieczności używania baterii...

Szczegółowy opis produktu i dane techniczne

DYMO LabelManager 360D to drukarka etykiet z wbudowanym akumulatorem. Dzięki temu można korzystać z niej bez podłączania do prądu i konieczności używania baterii.

Drukarka posiada wiele użytecznych funkcji, które pomagają w uzyskaniu szybkiego i sprawnego druku, oraz kilka cech wartych uwagi, które sprawiają, że jest to w pełni profesjonalny sprzęt ułatwiający tworzenie etykiet.

Po pierwsze w zestawie dostępny jest akumulator (litowo – jonowy) oraz ładowarka, a klawiatura jest bardzo przyjazna w obsłudze. Ekran drukarki jest dosyć duży, ma wymiary 40 x 70, widać na nim dwie linijki tekstu, więc można łatwo formatować tekst, który pojawi się na etykiecie. Drukarka ma możliwość personalizacji etykiet i ich wydruku poprzez użycie aż 7 rozmiarów i 3 krojów czcionek, 7 dostępnych stylów tekstu i 8 obramowań. Model posiada funkcję „zapisz tekst” i może pomieścić w pamięci 9 etykiet. Drukarka ma możliwość obsługi etykiet DYMO D1 o szerokościach: 6,9,12 i 19 mm, a przy tym drukowanie na taśmie 9 lub 12 mm 1-2 wierszy.