Witamy w naszym sklepie internetowym

Kategorie

DYMO LW-450 Twin TuboDostępność : W magazynie


859 zł

Drukarka DYMO® LabelWriter™ 450 Twin Tubo to rozwiązanie oryginalne z przynajmniej kilku powodów. Na pierwszy plan wysuwa się to, że mieści ona w sobie nie jedną, ale aż...

Szczegółowy opis produktu i dane techniczne

Drukarka DYMO® LabelWriter™ 450 Twin Tubo to rozwiązanie oryginalne z przynajmniej kilku powodów. Na pierwszy plan wysuwa się to, że mieści ona w sobie nie jedną, ale aż dwie rolki etykiet, a co za tym idzie może pozwolić na etykietowanie większej liczby elementów i obsłużenie większej ilości poczty w tym samym czasie. Pozwala to między innymi na szybkie drukowanie etykiet adresowych, co nie wiąże się z wymianą rolek, choć wydawać mogłoby się, że jest to czynność nie do uniknięcia. Drukarka sprawdza się również wówczas, gdy pojawia się konieczność drukowania dużych partii etykiet. W takim przypadku wystarczy, że załadujemy dwie identyczne rolki, urządzenie będzie bowiem wiedziało, że po zużyciu pierwszej musi automatycznie przełączyć na drugą z nich. Drukowanie jest więc możliwe nawet do 71 etykiet na minutę.

Drukarka DYMO® LabelWriter™ 450 Twin Tubo eliminuje problem z wycinaniem etykiet z arkuszy i przymusu zakupu drugiego tuszu albo tonera. W zestawie znajduje się również specjalne oprogramowanie. Warto się nim zainteresować, pozwala bowiem na drukowanie etykiet bezpośrednio z najpopularniejszych programów, może przy tym zaproponować nam również kilka innych ciekawych funkcji. Wyliczanie zalet, jakie posiada drukarka DYMO® LabelWriter™ 450 Twin Tubo należy rozpocząć od natychmiastowej dostępności nie jednej, ale dwóch rolek etykiet, choć jednak mamy do czynienia z ogromną zaletą, nie jest to jedyny atut tego rodzaju rozwiązania. Ogromne znaczenie ma dołączone do niej oprogramowanie pozwalające między innymi na jeszcze bardziej sprawne tworzenie etykiet, sortowanie dokumentów, a nawet obsługiwanie poczty. Oprogramowanie to pozwala nie tylko na tworzenie i drukowanie etykiet adresowych, ale również spedycyjnych oraz tych, które są przeznaczone na segregatory. Sprawdza się też wówczas, gdy należy wydrukować kod kreskowy albo identyfikator. Urządzenie pozwala na szybkie drukowanie z wykorzystaniem nowoczesnej termicznej technologii druku.