Witamy w naszym sklepie internetowym

Kategorie

Dymo LM-420PDostępność : W magazynie


479 zł

W przypadku Dymo LM-420P mamy do czynienia z drukarką etykiet, dla której charakterystyczne jest między innymi to, że może pracować zarówno jako rozwiązanie automatyczne...

Szczegółowy opis produktu i dane techniczne

W przypadku Dymo LM-420P mamy do czynienia z drukarką etykiet, dla której charakterystyczne jest między innymi to, że może pracować zarówno jako rozwiązanie automatyczne, jak i takie, które jest podłączone do komputera. Jej znakiem rozpoznawczym jest również obecność oprogramowania, które ułatwia proces drukowania etykiet. Oprogramowanie to sprawia, że możliwe jest tworzenie etykiety bezpośrednio na ekranie komputera, a następnie tak wycinanie, jak i wklejanie tekstu, dodawanie kodów kreskowych, a nawet grafik i logotypów.

Drukarka zwraca na siebie uwagę również dlatego, że posiada duży, aż czterowierszowy wyświetlacz graficzny i aż osiem czcionek w siedmiu rodzajach do wyboru. Zdecydować możemy się również na jeden z dziesięciu stylów pisma, jedno z ośmiu obramowań i podkreślanie. Drukarka posiada też klawisze szybkiego dostępu do znaków, symboli, w tym znaków interpunkcyjnych oraz diakrytycznych i symboli walut.